Zimowy nabór w Klubie Capoeira Toruń!


Jeżeli dopiero chcesz zacząć swoją przygodę ze sportem, albo szukasz czegoś zupełnie innego niż do tej pory Ci oferowano, zapraszamy Cię na treningi Capoeira!


W okresie zimowym, tydzień treningów za darmo!

Świetna okazja, żeby wreszcie zacząć trenować capoeira!

Treningi nie tylko dla dzieci i młodzieży szkolnej, również dla studentów i osób dorosłych!


Capoeira jest to unikatowa sztuka walki, nieodłącznie związana z efektownymi akrobacjami i muzyką. Jeżeli marzy Ci się wszechstronny rozwój fizyczny i posiadanie umiejętności daleko przekraczających możliwości przeciętnego człowieka, a przy tym nieustanna satysfakcja i przełamywanie własnych słabości i barier, to już dzisiaj rezerwuj sobie czas i przyjdź do nas na trening! Od naszych nowych adeptów nie jest wymagane żadne przygotowanie fizyczne, najważniejsze są chęci!

Przegapiłeś termin pierwszego treningu? Nic nie szkodzi! Dołączyć do grupy można w każdej chwili, wystarczy przyjść na trening grupy początkującej (harmonogram treningów), a jeżeli ma się wątpliwości można śmiało się z nami kontaktować (kontakt)

Dodatkowo, oprócz 3 treningów technicznych w tygodniu, oferujemy dodatkowe zajęcia akrobatyczne, które świetnie uzupełniają zajęcia podstawowe, oraz umożliwiają najlepszy i najbardziej wszechstronny rozwój. 

Miejsce treningów akrobatycznych to Hala Olimpijczyk ul. Słowackiego 114, wyposażona w specjalistyczny sprzęt do takich właśnie treningów (specjalna amortyzująca mata, materace itp.). Uwaga: przed rozpoczęciem treningów akrobatycznych wymagane jest uczestnictwo w przynajmniej jednym treningu technicznym w celu zaznajomienia się z zasadami ćwiczeń na sali do akrobatyki sportowej.


Nie trać czasu, już teraz do Nas dołącz i zaczanij trenować Capoeira!


Aktualny film promocyjny grupy toruńskiej:

http://www.youtube.com/watch?v=iL9cwAEFuzs

Apresentacao de capoeira- ACMB Polonia

https://www.youtube.com/watch?v=rn-_wIdUXQk